Jablunkov - Mosty   3:3

Prestižní derby v Jablunkově nabídlo kvalitní kopanou v podáni obou mužstev. Už v 5.minutě se ocitl sám před brankářem S.Kufa,ale domáci brankář chytil. Ve 12.minutě se v obdobné situaci ocitl domáci hráč,ale minul.V 18.minutě se řítil na gólmana Kolář,kterému scházel  větší klid v koncovce. V zápětí Kolář krásně vystřelil, tentokrát se otřáslo břevno.V poslední minutě prvního poločasu zahrávali domáci přímy kop,který skončil v síti 1:0. Ve 47.minutě střídajíci Bula zahrával rohový kop, nejvýše vyskočil D.Kufa 1:1.V 65.minutě  Spartak  přidal druhý gól 2:1. Domáci se z vedení neradovali dlouho.Z následujíci akce střídajíci D.Nieslanik, při prvním kontaktu s míčem hlavou vyrovnal 2:2. Běžela 68.minuta,Kolář nádherně nacentroval na hlavu T.Nieslanika,který svým 20 gólem v sezóně otočil stav utkáni na 2:3.V 72.minutě domáci zahrávali přímy kop a po  nedorozumění v obraně srovnali na 3:3. I po zbytek utkáni byly šance na obou stranách,ale gól už nepadl. Utkáni skončilo plichtou 3:3.