Mosty - ČSAD Havířov          1:1

Po předchozích dvou utkánich, která byla odložena, se další zápas uskutečnil. Vzhledem k nepříznivému počasí se utkání odehrálo na umělé trávě v Třinci.Čekal nás velice téžký soupeř z Havířova, který se v polovině soutěže držel na druhé pozici za vedoucí Datyní. V zimní přestávce byli do mužstva přeřazeni dva hráči z dorostu a to Daniel Kufa a Ondřej Mitrenga, kteří nastoupili v základní sestavě a podali velice kvalitní výkon. Mužstvo Havířova vstoupilo do utkání ve svižném tempu a vytvořilo si mírnou převahu.Ve 20. minutě zahrával přímý kop T.Nieslanik a chytrou ranou k tyči skóroval 1:0. Hosté byli i nadále aktivní a ve 27.minutě vyrovnali na 1:1. V 70. minutě se na hřišti objevil s číslem 15 hrajíci špílmachr P.Kufa, který byl dlouhodobě zraněný a po delší pauze odehrál 20 minut. Do dalších zápasů by měl být zdravotně v pořádku, což je pro trenéra Kluze určitě potěšující zpráva. Hráči Mostů podali bojovný výkon za který se rozhodně nemuseli stydět a s favoritem uhráli cennou remízu 1:1a to i díky gólmanovi Cymorkovi, který mužstvo podržel jistými zákroky a opět je připraven ve skvělé formě.

Sestava: Cymorek, Lukosz, Mitrenga, Šafařík, Szlaur, Kufa.S, Kufa.D, Czepczor, Ligocki (70.Kufa.P), Kolář (60.Bula),  Nieslanik.T.

Připraveni byli: Bažant, Turek, Marszalek

Rozhodčí: Dytková, Dytko