Mosty - Hrádek    3:1

V derby zápase s Hrádkem se hrál svižný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Hned v úvodu se hosté dostali do velké šance, ale neuspěli. Na druhé  straně se v dobré příležitosti ocitl T.Nieslanik, ale nedal. V 18. minutě po přihrávce Koláře D.Kufa orazítkoval tyč. Vzápětí další šancí neproměnil Kolář. První gól vsitili hosté, když Hromada přehodil Cymorka 0:1. Na začátku druhého poločasu se na hřišti objevili střídající hráči Bula, P.Kufa a Stoszek, kteří byli u všeho podstatného. V 65. minutě Stoszek přihrával Bulovi a ten vyslal na bránu takové rekomando, že ho brankář nestačil ani podepsat. 1:1. V 82 minutě zahrával roh Bula přesně na hlavu Czepczora 2:1. Běžela 90. minuta, když po krásné akci P.Kufy zakončoval Stoszek 3:1.

Sestava: Cymorek, Šafařík, Mitrenga, Lukosz, Szlaur, S.Kufa (46. Bula), Ligocki (46.P.Kufa), D.Kufa (60.Stoszek),Czepczor, Kolář, T.Nieslanik.