Mosty - Dobrá 4:1

Hráčí Dobré přijeli do Mostů v dobrém rozpoložení po středeční dohrávce,když remizovali s lídrem tabulky Datyní 2:2. V 8 Minutě dotírající S:Kufa přinutil hostujícího obránce k chybě, která skončila vlastním gólem 1:0. V 39.Minutě skončil zápas  pro kapitána P.Kufu,který si při souboji poranil rameno a bohužel musel do nemocnice. Běžela 42. minuta, D.Kufa přiťukl hlavičkou na Stoszka, který  v dobré pozici místo střely přihrál T.Nieslanikovi , který střelou po zemi zakončil 2:0. V 57 minutě putoval míč po ose T. Nieslanik-Stoszek a zakončující Kolář, 3:0. V 65.minutě přihrál D.Kufa Stoszkovi,který třetí gólovou přihrávkou vybídl ke skórováni T.Nieslanika a ten se nemýlil 4:0. V 72.minutě hosté dostali výhodu pokutového kopu ,ale k jejich smůle vedle. V 87.minutě se hosté přece radovali z gólu,když Cymorek míč bravurně vyrazil,ale na dorážku už byl krátky. Zápas skončil výsledkem 4.1.V utkáni potěšilo gólové procitnutí T.Nieslanika, na druhou stranu mrzí zraněni P.Kufy, kterému přejeme brzké uzdravení.