Mosty - Fryčovice 4:0

Hosté z Fryčovic přijeli do Mostů v ne zcela kompletní sestavě, ale s vidinou urvat nějaký bodík. Po třízapasové pauze zaviněné zraněním se do sestavy vrátil špílmachr P.Kufa a s jeho příchodem se viditelně zlepšil výkon záložní řady, která měla v předchozích zápasech daleko ke spokojenosti trenéra. V deváté minutě se zastřeloval T Nieslanik mimo. V jedenácté minutě pálili hosté, Cymorek bravurně vyrazil na tyč. Od této minuty si naši hráči vypracovali místy drtivý tlak, ovšem v zakončení scházela větší přesnost. Když už byl brankář hostí překonán, na brankové čáře ho ve dvou případech zastoupili jeho spoluhráči. Ve 22.minutě už hosté kapitulovali, když si na centr naskočil T.Nieslanik a perfektně umístěnou hlavičkou do horního růžku zakončil 1:0. V prvním poločase ještě nebezpečně zahrozili P.Kufa, Ligocki a Czepczor, ale scházela větší přesnost. Poločas jsme vyhráli 1:0. Běžela 47.minuta, agilně hrajíci Bula zahrával rohový kop na který vyskočil opět T.Nieslanik a potvrdil roli nejlepšiho střelce Mostů 2:0. Po zbytek hrací doby jsme hosty nepustili do větší šance. Pouze v šedesáté minutě, kterou pozorný Cymorek zlikvidoval. Dvě minuty před koncem se nádherně trefil P.Kufa a v 90.minutě Szlaur, který z přímého kopu vymetl šibenici stylem CR7.

ŽK:Bažant, D.Nieslanik, T.Nieslanik,

Sestava: Cymorek,-D.Nieslanik,Lýsek,Czepczor(67.Bažant),Szlaur,-Ligocki(80.Jochymek),Bula, P.Kufa (c), S.Kufa, - Kolář(59.Lukosz), T.Nieslanik