Mosty - Hrádek 1:1

K dalšímu utkání zajížděli naši fotbalisté k derby utkání do Hrádku. První poločas se odehrával převážně ve středu hřiště, když si ani jedno mužstvo nevytvořilo územní převahu. Největši šanci prvního poločasu spálil uzdravený kanonýr Bula spolu s kapitánem P.Kufou. Ve 13. minutě zatáhl míč po levém křídle dobře hrající Kolář, krásnou přihrávkou vybídl ke skórování prvně jmenovaného, který z desítky míč napálil do břevna. Míč se pak odrazil na kopačky P.Kufy, který zkoušel Bulu napodobit a taky neomylně trefil břevno.!!!! Poločas tak skončil bez branek. V 65. minutě centroval před bránu T. Nieslanik, ale S.Kufa nezakončil podle svých představ. Běžela 67. minuta, kdy byl po špatné přihrávce vybídnut ke skórovaní domáci útočník který k naší smůle střelou po zemi zakončil. Naši fotbalisté ale bojovali dál a odměnou jim byla 76. minuta, kdy D.Nieslanik zahrával přímý kop, míč prodloužil hlavou Lukosz na T.Nieslanika, který taky hlavou míč dopravil do sítě. Bylo srovnáno 1:1. Do konce utkání už gól nepadl a tak utkání skončilo dělbou bodu.

Sestava: Cymorek,- Lukosz, D.Nislanik, Lýsek, Szlaur, S.kufa, Ligocki(75.Frola), Kolář(82.Jochymek), P.Kufa, Bula(84.Bažant), T.Nieslanik

Rozhodčí: Tobola, Brabec, Konderla