Dobrá - Mosty 1:0

Zápas v Dobré pro Mosty nezačal vůbec dobře. Běžela 4. minuta, Ligocki zbytečně ztratil míč, hosté založili rychlý kontr a chybu našeho záložníka trestali 1:0. V 11. minutě se při souboji zranil gólman Cymorek, který po delším ošetřování vypadal na vystřídání, ale jelikož na lavičce nebyl žádný gólman, se sebezapřením a bolestivou grimasou v obličeji zbytek zápasu dochytal. Domácí byli v první půli lepším mužstvem a spálili i několik vyložených šancí. Zejména ve 23. minutě, kdy Šafařík odkopával z brankové čáry. Ve 21. minutě se do pokutového území krásně prodral Lukosz, ale nezakončil. Nato střílel nebezpečně P. Kufa, ale ani jeho rána se neujala. Největší šanci prvního poločasu měl T. Nieslanik, ale jeho přízemní střelu domácí gólman se štěstím vyrazil na roh. Poločas skončil 1:0. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem. Přicházely i brankové příležitosti, které bohužel neskončily gólem. Největší měl na noze opět T. Nieslanik, který bohužel minul. Po vypjatém závěru a tlaku na bránu Dobré rozhodčí odpískal konec k velké spokojenosti domácích hráčů, kteří se až do posledních chvil strachovali o hubené vítězství.

Sestava: Cymorek, Lukosz (85. Jochymek), Czepczor (51. Bažant), Šafařík, Szotkowski M., Szlaur, Ligocki, Kufa P. (89. Frola), Kufa S., Kolář, Nieslanik T.
ŽK: Šafařík, Cymorek.

Rozhodčí: Havlík, Karas.