Mosty - Doubrava   3:2

Utkáni s Doubravou začalo šancemi na obou stranách.Ve 4.minutě se ocitl v dobré pozici T.Nieslanik ale minul.Běžela 13.minuta,P.Kufa se nádherně uvolnil a vybídl ke skórováni Koláře,který nedal gólmanovi sebemenší šanci 1:0.V 31.minutě, ne zcela přesný rozhodčí odpískal proti domácim první penaltu a hosté srovnali na 1:1.V 38.minutě  T.Nieslanik  posadil míč na hlavu Bulovi a ten se nemýlil 2:1. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem,ale to se nelíbilo hlavnímu rozhodčimu a v 86. minutě znovu ukázal na značku pokutového kopu.Hosté příležitost využili a srovnali na 2:2.Když už se zdálo že utkáni skončí dělbou bodu P.Kufa zahrával přímy kop,nejvýše vyskočil Czepczor a stanovil konečný výsledek zápasu 3:2

Sestava:Marszálek, Lukosz, Šafařík, Czepczor, Szlaur, D.Kufa, P.Kufa, S.Kufa(75.Ligocki), Bula(65.Stoszek),Kolář, T.Nieslanik