Mosty - Lučina 4:1 (3:0)

V dalším přeloženém utkání naši fotbalisté hostili mužstvo Lučiny. Naši hráči chtěli potvrdit vzrůstající formu, což se beze zbytku podařilo a vyhráli přesvědčivě 4:1. Ve 22. minutě  po dlouhém autu D. Nieslanika míč doplachtil na hlavu M. Kluze, který posunul na hlavu Buly, pak zpátky na M. Kluze a ten opět hlavičkou otevřel skóre. 1:0. Ve 30. minutě Kolář krásnou přihrávkou vybídl ke skórování T. Nieslanika, jehož dobře umístěnou střelu brankář s námahou vyrazil, ale na volej Czepczora byl krátký. 2:0. Ve 31. minutě D. Nieslanik našel centrem bratra Tomáše, který chladnokrevně propálil vše, co mu stálo v cestě. 3:0. V 69. minutě po autu T. Nieslanika míč propadl na volného Bulu, který střelou k tyči zvýšil na 4:0. Hosté v závěru utkání korigovali na konečných 4:1. Další důležité body opět zůstaly v Mostech.