Mosty - Petrovice 3:3

V prvním utkáni nové sezóny se v Mostech představil nováček soutěže z Petrovic. Trenér Kluz měl při absenci hráču velké problémy s poskládanim sestavy.V 84.minutě se na hřišti  dokonce objevil Jakub Malyjurek ročnik narození1998!!!!.Na postu stopera stanul Marek Kluz,který přišel na hostováni z Jablunkova.Mostečtí hráči začali aktivně a vytvořili si několik slibných šancí,.zejména šance Bažanta. který po přihrávce T.Nieslanika netrefil  ze dvou metrů prázdnou bránu. Hosté se ujali vedení ve 22.minutě kdy se prezentoval vlastním gólem kanonýr Bula. V 27.minutě rozehrával přímy kop D.Nieslanik ze 60.metrů a míč skončil v pravém růžku hostujíciho gólmana Petrovic ,který v tomto utkáni podal nadprúměrný výkon.V 30.minutě zahrával přímy kop Bula,míč prodloužil. M.kluz na T.Nieslanika 2:1. V 42.minutě hosté vyrovnali na 2:2.Běžela 57.minuta kdy se při souboji nepříjemně zranil v obličeji T.Nieslanik a putoval na šití.V 58.minuté prudce vypálil M.Kluz.brankář vyrazil k nohám S.Kufy 3:2.Hosté v 82 minutě vyrovnali na 3:3 ,když si domáci vsítili druhý vlastni gól to se nádherně trefil Bažant.