Mosty - Dobratice 5:4

V dalším kole se v Mostech představil vedoucí tým soutěže mužstvo Dobratic.Hosté hráli rychlý a kombinační fotbal s nímž si naše obrana v čele s dobře hrajícím M.Kluzem místy nevěděla kde dřív.V bráně nastoupil místo absentujícího Cymorka dorostenec J.Kotek,který podal velice kvalitní výkon a  tým Mostů několika bravurními zákroky podržel.! V 17. minutě se do míče z hranice velkého vápna opřel Bula a bylo to 1:0.Běžela 32. minuta Bula přihrával T.Nieslanikovi,který míč posadil na hlavu M.Kluze 2:0.Hosté v 42.minutě snížili na 2:1. Tak skončil první poločas.V 69.minutě přihrával T.Nieslanik do běhu agilně hrajícímu Bulovi, který obešel gólmana a z úhlu vrátil na T.Nieslanika 3:1.V 74.minutě hosté nechytatelnou pumelenici snížili na 3:2.Běžela 78.minuta,když z pravé strany  vystřelil T.Nieslanik, gólman jeho nebezpečnou střelu vyrazil pouze k nohám dobře postaveného Buly 4:2.V 86.minutě,ale hosté opět snížili na rozdíl jediné branky 4:3. O minutu později zahrával přímy kop M.Kluz a míč do brány uklidil Czepczor 5:3.Hosté se ale nevzdávali a v 90.minutě to bylo 5:4.!!Naštěstí hlavní rozhodčí odpískal konec utkáni a svěřenci trenéra S.Kluze se mohli po pěti kolech radovat z prvních třech bodů. Závěrem je nutno pochválit mostecké hráče za jejich bojovnost a nasazení a to i přestože od 56.minuty hráli v deseti hráčich, kdy byl za svoji nedisciplinovanost zbytečně vyloučen Misiarz!!!!