Hnojník - Mosty 1:4   (1:0)

K důležitému utkání v Hnojníku naši hráči přistoupili zodpovědně a po dobrém výkonu zvítězili a připsali si důležité tři body. V první půli hrál Hnojník vyrovnanou partii a ve 28. minutě se dokonce ujal vedení 1:0. Hnojník si vypracoval i další šance, ale ty zlikvidoval perfektními zákroky  dobře chytajíci Cymorek. Do druhé půle nastoupili naši hráči jako vyměnění a v 50. minutě byl stav 1.2 !! To se nejprve ve 48.minutě trefil z hranice dvaceti metrů Kolář přesnou střelou k tyči, po přihrávce Lukosze. Za dvě minuty později po přihrávce kapitána Kufy zachoval chladnou hlavu T.Nieslanik, a střelou na vzdálenější tyč chladnokrevně zakončil 1:2. Běžela 74.minuta,míče se chopil Bula a bombou pod břevno nedal gólmanovi sebemenší šanci1:3. V 83.minutě Bula propasíroval míč na střídajicího Jochymka ,který  po sedmi minutách pobytu na hřišti prémierově skóroval 1:4. v závěru utkáni se ještě zastřeloval S.Kufa, jeho pokus byl sice dobře mířený,ale bohužel minul cíl .......